Jesteśmy zespołem uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Realizujemy projekt pod nazwą "Mistrzowie Pythona" w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z Teorii".

Organizujemy konkurs z programowania w Pythonie skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z województwa łódzkiego. Celem naszej inicjatywy jest nie tylko popularyzacja programowania, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności i umiejętności naszych młodych talentów. Wierzymy, że taka inicjatywa stanie się dla nich inspiracją do dalszego rozwoju.

Chcielibyśmy serdecznie zachęcić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w naszym konkursie. To doskonała szansa, aby wykorzystać swoje zdolności i umiejętności w praktyce oraz zdobyć nowe doświadczenia. Jednocześnie apelujemy do nauczycieli o promowanie i wsparcie uczestnictwa swoich podopiecznych w naszej inicjatywie.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 26 marca do godziny 20. Pierwszy etap odbywa się online i rozpoczyna się 27 marca. Drugi etap - finał - odbędzie się 6 kwietnia, stacjonarnie w budynku naszego liceum. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na mistrzowie.bieda.it/konkurs

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zespół projektu "Mistrzowie Pythona"