Kwalifikacja uczniów do reprezentacji szkoły:

Szkoła Podstawowa Nr 1:

Junior: A. Pertkiewicz, K. Ślasko, A. Wesołowska, J. Jasiński, Z. Wojtas, J. Kopecka, M. Trzemeski, M. Kieszek.

Benjamin: M. Filip, A. Ozimek, K. Łukaszewska, A. Sochacka, A. Rumowicz, F. Chlebowski, K. Witkowski, P. Bakies, A. Szuster, J. Kozłowski.

Skrzat: M. Marczak, K. Majtczak, P. Atłas, O. Zabłocki, K. Król, I. Pakuła, B. Jasiński, O. Stachurski, M. Chądzyński

Szkoła Podstawowa Nr 2:

Junior: M.Wielebski, S. Lizak, J. Cybulski, J. Marszałek, N. Dobrosińska.

Benjamin: A. Grabowska, M. Marciniak, M. Dusiński, D. Śmigielska, A. Gawryszczak, L. Klimas, K. Przybylak, N. Przybylak.

Skrzat:  J. Lisiecki Ic M. Peiko, D. Stępniak, A. Śmigielski, J. Olszewski, A. Pachla, F. Jankowski, J. Dębska, H. Sztaudynger, J. Sójka, A. Andziński, M. Marciniak, A. Nguyen Minh, I.Obrębski.

Harmonogram konkursu:

13 listopada (środa) 12:00-13:00 Junior VII-VIII klasy
14 listopada (czwartek) 12:00-13:00 Benjamin IV-VI klasy
15 listopada (piątek) 12:00-13:00 Skrzat I-III klasy

Trening przed zawodami głównymi dla wszystkich kategorii wiekowych (z odpowiedziami i bez odpowiedzi):

Konkurs próbny 2019,

Zadania z roku 2018,